Gold Alış Satış

Sıkca Sorulan Sorular

1)https://www.oyuncutr.com/  sitesine giriyoruz. ‘’Yeni Üyelik’’ butonuna tıklıyoruz.

2) Açılan sayfada bizden istenilen bilgileri dolduruyoruz ve ‘’Kayıt Ol’’ butonuna basıyoruz. ‘’Cep Telefonu’’ bilgisi vermek zorunludur

3) Telefonunuza gönderilen doğrulama kodunu belirtilen sürede girmeniz ve ‘’Doğrula’’ butonuna basmanız gerekmektedir. Sonrasında üyelik işleminiz tamamlanmış olacaktır.

1) https://www.oyuncutr.com sitemize üye giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda yer alan “Bana Özel” butonuna tıklayınız.

2) Burada sol kısımda size özel sayfaları görebilirsiniz, “Bakiye Yükle” butonuna tıklayarak “Gpay” ödeme seçeneğini seçiniz

3) Gpay ile ödeme seçeneğini seçtikten sonra alt kısımda yüklemek istediğiniz tutar miktarını girmeniz için alan olacaktır. Buraya öncelikle yüklemek istediğiniz tutarı girmelisiniz. Sonraki işlemlerde tutarı değiştirmeniz mümkün olmayacaktır. Yüklemek istediğiniz tutarı belirttikten sonra “Gpay ile Öde” butonuna tıklayınız.

4) Gpay ödeme sistemi güvenlik gereği öncelikli olarak sizden mobil doğrulama talep etmektedir. Telefonunuza gönderilen doğrulama kodunu ilgili alana yazarak “Onayla” butonuna tıklayınız.

5) Onay işlemi sonrasında aşağıda Gpay hesabınızdaki mevcut tutarı görebilir ve işlemi onaylayabilirsiniz. Yeterli tutar olmaması halinde alternatif ödeme seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz.

1) https://www.oyuncutr.com sitemize üye giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda yer alan “Bana Özel” butonuna tıklayınız.

2) Burada sol kısımda size özel sayfaları görebilirsiniz, “Bakiye Yükle” butonuna tıklayarak “Kredi Kartı” ödeme seçeneğini seçiniz.

3) Kredi kartı ile ödeme seçeneğini seçtikten sonra alt kısımda yüklemek istediğiniz tutar miktarını girmeniz için alan olacaktır. Buraya öncelikle yüklemek istediğiniz tutarı girmelisiniz. Sonraki işlemlerde tutarı değiştirmeniz mümkün olmayacaktır. Yüklemek istediğiniz tutarı belirttikten sonra “Gpay ile Öde” butonuna tıklayınız.

4) Gpay ödeme sistemi güvenlik gereği öncelikli olarak sizden mobil doğrulama talep etmektedir. Telefonunuza gönderilen doğrulama kodunu ilgili alana yazarak “Onayla” butonuna tıklayınız.

5) Kredi Kartı ödemesinde öncelikli olarak kredi kartınızın ait olduğu bankayı seçmelisiniz. Tüm bankalar ile anlaşmalı sistemimizde tüm bankaları bulabilirsiniz. Bankayı seçtikten sonra diğer kart bilgilerinizi girerek işlemi onaylayabilir ve yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

https://www.oyuncutr.com/ sitemiz siz değerli kullanıcılarımız için en hızlı ve güvenli alışveriş sistemini hedeflemektedir. Tüm ödeme sistemlerimiz için 7/24 onay verilmektedir.

 

 

Bankalar yapılacak havale işlemi için ücret talep ederek kesinti yapabilmektedir. Havale ücreti kullanılan bankaya göre değişim göstermektedir. Bazı bankalar için masrafsız havale yapılabildiği gibi bazı bankalar Havale ücreti talep edebilmektedir. BURADAKİ sayfamız üzerinden konuyla ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilir, ücretli havale işlemleri için talep edilen havale ücretini öğrenebilirsiniz.

E-Pin, Electronic Personal Identification Number (Elektronik Kişisel Kimlik Numarası)’dır. Hesabına Bakiye yükleyen üyelerin diledikleri ulusal ve uluslararası oyunlara girmek için almak istedikleri elektronik şifredir. Örnek: HYOP-65YU-PSR1-C4SI

Özellikle mobil ödeme yöntemi ile alınan E-Pinlerde kullanıcıların bir veya birkaç karakterini yanlış girmesinden dolayı hata almaktadır. E-Pin’i doğru şekilde girdiğinizden eminseniz ve hatalı olduğunu düşünüyorsanız Bana Özel kısmında  “hatalı E-pin ” bölümünde bildirim yapabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz E-Pin’lerinize ulaşmak için üye girişi yapıldıktan sonra “Sipariş Geçmişim” başlığı altından “, siparişinizin sag tarafındaki Sipariş Detayı İncele tıklayıp satırı açınız. Açılan bölümden E-Pin’lerinizi görebilirsiniz.

Aktivasyon (onaylama) ve giriş kodu e-postası sistem tarafından gönderilen otomatik bir e-posta’dır. Bazı e-posta sistemleri tarafından spam, bulk, junk, önemsiz mesajlar olarak algılanabilmektedir. Bu nedenle size gönderilen aktivasyon ya da giriş kodu e-postası spam, bulk, junk, önemsiz klasörünün altında yer alıyor olabilir. Lütfen bu klasörü kontrol ediniz. 

  1. Banka yoluyla Havale veya EFT (anlaşmalı bankalardaki IBAN numaralarımıza)
  2. Kredi Kartı ile alışveriş
  3. Mobil ödeme (Avea, Turkcell, Vodafone)
  4. Ön ödemeli kartlar ile ödeme (ininal) 

  1. http://www.joygame.com/ websitesine giriş yaparak login bölümünden hesabıza giriş yapın
  2. Joypara yükle butonuna tıklayın
  3.  Açılan sayfada Sol menudeki joypara yükle bölümüne tıklayın
  4.  Epin aktif et bölümüne tıklayın
  5.  E pin kodunu girerek gönder tuşuna basıyorsunuz ve joyparanız yükleniyor
  6. Joyparanız yüklendi şimdi oynadığınız oyunda Joypara'nızı çevirmeniz gerekiyor. Sol menüde cüzdanım sekmesinden JP çevir bölümüne giriyorsunuz ardından oyununuzu seçip çevirmek istediğiniz miktarı yazarak çevirim işlemini tamamlamış oluyorsunuz.